Overig

Wie is de huwelijkspartner van Herman Brusselmans?

Herman Brusselmans is niet alleen bekend om zijn schrijfstijl, maar ook om zijn relaties. Zijn huwelijken hebben vaak veel aandacht gekregen. In deze blog kijken we naar de vrouwen met wie hij getrouwd was en hoe deze relaties zijn leven hebben beïnvloed.

Wie is Herman Brusselmans?

Herman Brusselmans is een Belgische schrijver en columnist, geboren op 17 oktober 1957 in Hamme, een gemeente in de provincie Oost-Vlaanderen in België. Hij groeide op in een katholiek gezin, maar zijn jeugd en opvoeding waren anders dan de traditionele normen en waarden van zijn omgeving. Herman heeft altijd zijn eigen pad gevolgd, wat duidelijk zichtbaar is in zijn werk.

Herman wordt vaak gezien als een van de meest controversiële en originele schrijvers van België. Hij heeft in de loop der jaren veel boeken geschreven, waaronder romans, essays en columns. Zijn schrijfstijl is scherp, direct en vaak doordrenkt met donkere humor. Hij is bekend om zijn grappige maar ook negatieve kijk op de wereld en de mensen om hem heen. Veel van zijn werken bevatten persoonlijke reflecties en observaties over relaties, liefde, eenzaamheid, en de maatschappij.

In de jaren ’80 brak Herman door met zijn eerste roman De Republiek der Weemoed, maar zijn bekendste werk kwam later, vooral met de boeken De man die alles had en Meneer, de president. Zijn schrijfstijl is direct en eerlijk over de menselijke natuur, en hij vermijdt vaak taboes. Dit heeft hem zowel veel fans als stevige critici opgeleverd.

Naast zijn werk als schrijver is Herman ook bekend geworden als columnist. Hij schrijft regelmatig voor verschillende Belgische kranten en tijdschriften. Zijn columns behandelen uiteenlopende onderwerpen, van persoonlijke anekdotes tot maatschappijkritische stukken. Zijn columns zijn vaak even spraakmakend als zijn boeken, waarbij hij zijn scherpe mening uit. 

Herman’s werk is vaak persoonlijk, maar tegelijkertijd universeel. Veel van zijn boeken gaan over zijn eigen ervaringen, zoals zijn relaties, maar tegelijkertijd raken ze thema’s die iedereen kan herkennen. Hij heeft de neiging om de harde realiteit van het leven bloot te leggen, met veel humor, maar ook met pijnlijke eerlijkheid.

Hoewel hij vaak een uitdager is, is Herman in België een iconisch en gerespecteerd schrijver die zijn eigen stem heeft weten te vinden in de literatuur. Hij is een man die niet bang is om de grenzen van literatuur op te zoeken. Het is precies die combinatie van zelfspot, humor en maatschappijkritiek die hem zo uniek maakt in het Belgische literaire landschap. 

Herman’s liefdesleven

In 1981 trouwde Herman Brusselmans met Gloria Van Iddergem. Ze besloten samen te gaan wonen in Iddergem, een plaats in België. Ze bouwden een leven samen, maar na enkele jaren besloten ze te verhuizen naar Gent in 1986. Dit was een nieuwe start voor hen, maar helaas liep hun huwelijk in 1991 stuk.

In 2005 trouwde Herman Brusselmans met zijn tweede vrouw, Tania De Metsenaere. Tania was een belangrijke persoon in zijn leven en ze besloten samen hun toekomst op te bouwen. Hun huwelijk was een nieuwe fase voor Brusselmans, die in de media vaak bekend stond om zijn turbulente relaties. Het paar deelde veel mooie momenten samen, maar net zoals in zijn eerdere huwelijk, waren er ook moeilijkheden. Uiteindelijk eindigde hun relatie in 2011, na zes jaar huwelijk. 

In maart 2016 ontmoette Herman Brusselmans de bijna 34 jaar jongere Amsterdamse Lena. In september 2018 besloten Herman en Lena samen te gaan wonen in zijn huis in Gent. In februari 2023 verwelkomden Herman en Lena hun zoon Roman, een belangrijk moment in hun leven. Herman en Lena zijn nog steeds samen. 

Nu weet je alles over Herman Brusselmans en zijn huwelijkspartners!

Gerelateerde artikelen

Bekijk ook
Close
Back to top button